podpierzynka.pl

Ilość: 0

Wartość: 0 PLN

Bezpłatna dostawa od 250 ZŁ

Wysyłka max. do 2 dni roboczych

Szybkie płatności

Reklamacje

Formularz reklamacyjny do pobrania -

 Jeśli stwierdzą Państwo wadę fabryczną, uszkodzenie podczas transportu to prosimy o wypełnienie powyższego formularza oraz odesłanie wraz z nim reklamowanego produktu na adres:

F.H.U. Bednarski Kamil

ul. Długa 25  

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

W formularzu prosimy umieścić swoje dane kontaktowe oraz opis zaistniałej sytuacji. Najpóźniej do 14 dni reklamacja zostanie  rozpatrzona i w przypadku jej uznania wymienimy  towar na wolny od wad, bądź zwrócimy pieniądze jeżeli wymiana będzie z przyczyn niezależnych od Nas niemożliwa.

Szczegółowe warunki reklamacji punkt 11 regulaminu :

  1. Umową Sprzedaży objęte są nowe Produkty.

  2. Sprzedawca jest obowiązany dostarczyć Klientowi rzecz wolną od wad.

  3. W przypadku wystąpienia wady zakupionego u Sprzedawcy towaru Klient ma prawo do reklamacji w oparciu o przepisy dotyczące rękojmi w kodeksie cywilnym. Jeżeli Klientem jest Przedsiębiorca, strony wyłączają odpowiedzialność z tytułu rękojmi.

  4. Towary odsyłane w ramach procedury reklamacyjnej należy wysyłać na adres podany w § 3 niniejszego Regulaminu.

  5. Reklamację należy zgłosić pisemnie lub drogą elektroniczną na podane w niniejszym Regulaminie adresy Sprzedawcy lub przy wykorzystaniu elektronicznego formularza reklamacyjnego, udostępnionego przez Sprzedawcę na jednej z podstron Sklepu.

  6. Zaleca się, aby w reklamacji zawrzeć m.in. zwięzły opis wady, okoliczności (w tym datę) jej wystąpienia, dane Klienta składającego reklamację, oraz żądanie Klienta w związku z wadą towaru.

  7. W przypadku, gdy na Produkt została udzielona gwarancja, informacja o niej, a także jej treść, będą zawarte przy opisie Produktu w Sklepie.

  8. Sprzedawca ustosunkuje się do żądania reklamacyjnego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, a jeśli nie zrobi tego w tym terminie, uważa się, że żądanie Klienta uznał za uzasadnione.

Zapisz się do newslettera
złap zniżkę 10%* na pierwsze zakupy oraz informację o nowościach i promocjach - Zarejestruj się
* szczegóły promocji w regulaminie

Odwiedź nas również na:

F.H.U. Bednarski Kamil Podpierzynką| ul. Długa 25, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski